Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında baskı teknolojileri, lazer toner, kartuş, şerit ve sektörün ihtiyacı olan diğer ürünleri üretmek için % 100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

TÜRKKARTUŞ kalite, garanti, tasarruf ve müşteri memnuniyeti hedefleri ile TK TONER markasını oluşturmuştur. Firmamız birçok saygın yazıcı markalarına uygun lazer toner, inkjet kartuş ve şerit üretiminde sektöre öncülük yapmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye başta olmak üzere Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, gelişen pazarın koşullarına uygun olarak kaliteyi, verimliliği ve ürün çeşitliliğini artırarak öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Sarf Malzemeleri alanında; Kamu Kurum ve Kuruluşları başta olmak üzere, müşterilerine ekonomik, ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin baskı teknolojileri alanda dışa bağımlılığını azaltarak milli ekonomiye katkı sağlamak, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, gurur veren yerli bir şirketi olmak.

Bugün 22 yıllık tecrübesi, uzman personeli, yüksek stok gücü ile geleceğe emin adımlarla ilerleyen firmamız, dünyada ve Türkiye’de her geçen gün gelişen ve değişen üretim teknolojilerini uzmanekibiyle yakından takip ederek, yatırım ve bilgi birikimi oluşturarak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem vererek, kalite sürekliliğinin sağlanması ve daha ekonomik üretim için çalışarak sürekli yenilemektedir. Ürün yelpazemize, piyasaya yeni çıkan son teknoloji yazıcıların toner, kartuş ve şeritlerini ekleyip siz değerli müşterilerimize daha kapsamlı hizmet vermekteyiz.

İlk günün heyecanı ve kararlılığına tecrübemizi de ekleyerek sektörümüze ve Ülkemize katkı sağlama hedefine emin adımlarla ilerliyoruz. TÜRKKARTUŞ olarak çalışmalarınızda kolaylıklar diler, bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.